SKLEP - DZIAŁALNOŚĆ  M.M. GUITAR SCHOOL  ON-LINE 


GIFT VOUCHER - LEKCJE NA PREZENTGift Voucher

Lekcje gry na gitarze w formie prezentu! 

Wykup Gift Voucher z dowolną ilością lekcji w prezencie dla bliskiej osoby. W sprawie kupna proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail. Przed kupnem muszę się upewnić czy będzie możliwość zrealizowania vouchera z wybraną ilością godzin w dany terminie. 
Lekcje trzeba wykorzystać w ustalonym terminie. Jeśli osoba nie stawi się na umówionej lekcji lub zgłosi się z voucherem  po terminie to lekcje przepadają.
Cena jednej lekcji 100 zł - 60 minutLEKCJE ONLINE - SKYPE

Lekcje na Skype
1x45 min - 80zł

Mój profil Skype 
Czas wykorzystania lekcji to 45 dni od dnia przelewu.
Przed wykupem proszę o kontakt, żeby ustalić terminy i sprawdzić możliwość zrobienia ilość lekcji, którą chcesz kupić.

Nie masz czasu na dojazdy, jesteś z drugiego końca polski? To lekcje na skype są dla Ciebie. Potrzebne Ci tylko dobre łącze internetowe i oczywiście kamerka i mikrofon. Nazwa użytkownika na Skype: michalmunch  Dane do przelewu są w zakładce kontakt. W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko, login skype i ilość godzin.


KURSY I MATERIAŁY ONLINEMM 20 Rock-Funk Licks

20 zagrywek w stylu rock-funk. Zapis wideo, mp3, podkład mp3, pdf, guitar pro, opisy zagrywek. 

DARMOWE na moim kanale YouTube.

ZOBACZ FILM!

Pentatonika Molowa i Durowa

Teoria i Praktyka - Masterclass vol.1

 Kurs jest przeznaczony dla osób, które zaczynają swoją przygodę z pentatoniką. Materiały wizualizują pentatonikę na całym gryfie. Diagramy i ćwiczenia mają dać swobodę poruszania się po wszystkich schematach pentatoniki molowej i durowej, we wszystkich tonacjach. Jest też sporo teorii dzięki, której jeszcze szybciej będziemy widzieć i rozumieć pentatonikę. Zapis wideo, pdf, guitar pro, mp3 i podkłady do ćwiczeń. Już niedługo w sprzedaży. Przewidziana jest kontynuacja kursu do części vol.2 i vol.3


SKLEP CZĘŚCIOWO W BUDOWIE. RESZTA OFERTY BĘDZIE DOSTĘPNA ZA DWA, MOŻE TRZY MIESIĄCE.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 Michał Munch M.M.Guitar School. Kopiowanie i przetwarzanie bez pisemnej zgody zabronione.