INFORMACJE O SZKOLE 

Szkoła powstała w wrześniu 2009 r. w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze jak i doświadczeniu o codzienną pracę muzyka-gitarzysty. Gitarowego fachu uczyłem się od najlepszych gitarzystów w Polsce na wszelkiego rodzaju warsztatach i konsultacjach prywatnych.     

Zajęcia kierowane są do młodzieży jak i osób dorosłych i odbywają się indywidualnie lub w grupie maksymalnie dwóch osób. Można się zapisać w każdym momencie.

Na zajęciach do dyspozycji ucznia są gitary akustyczna, klasyczna i elektryczna. Więc można przyjeżdżać bez swojego instrumentu! Oczywiście jeszcze wzmacniacz i efekty dla grających na gitarze elektrycznej.

M.M. Guitar School oferuje naukę na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Zakres materiału jest ustalany w zależności od stopnia zaawansowania i preferencji ucznia ale są też poziomy rozpisane na konkretne zagadnienia. Przerabiamy różne style muzyczne. Od piosenek ogniskowych, szanty,  popu, rocka, bluesa ,jazzu, funk, reggae, hard-rocka i do heavy-metalu.

 Zajęcia odbywają się w Gdyni na ulicy Starochwaszczyńskiej 43. Blisko: Gdańsk -Osowa, Chwaszczyno, Gdynia -Karwiny -Dąbrowa -Wiczlino -Wielki kack. Przystanek: Centrum Nadawcze RTV (nż), Autobusy: Z, 171, 191, 193. Na samym dole strony jest szczegółowa mapka jak do mnie dojechać samochodem lub autobusem.

Obojętnie czy chcesz grać tylko dla siebie, rodziny, znajomych, przy ognisku, w zespole grającym bluesa czy rocka, chcesz być wirtuozem gitary, przygotować się do egzaminów do szkoły muzycznej czy na akademię muzyczną lub po prostu chcesz dobrze się bawić i mieć hobby to zapraszam! Pomogę w każdej sytuacji.

JUŻ 15 LAT GITAROWEJ EDUKACJI !!! 


POLUB / OBSERWUJ / SUBSKRYBUJ


PROGRAM / KARTA UCZNIA

Program nauczania zależy od poziomu i zainteresowań ucznia. Poniżej znajdują się galeria "karty ucznia" z opisem programu i zagadnień ,które będziemy przerabiać. Na każdym poziome będzie sporo utworów z różnych stylistyk muzycznych ,teoria ,ćwiczenia i wszelkie techniki gry na instrumencie. Wszystkie przykłady, materiały i utwory będą w zapisie tabulatury, nutowym lub akordowym. Zapoznaj się z zakresem nauczania na danym poziomie czyli z KARTĄ UCZNIA!

KARTA UCZNIA - jest to opis zagadnień jakie będziemy przerabiać na danym poziomie i miejsce na zapisywanie przerabianego materiału, ćwiczeń ,utworów i postępów. Karta będzie do wglądu ucznia i rodziców. Jeśli przerobimy dany zakres materiału i uczeń go zaliczy, to przechodzimy na kolejny poziom. Na każdym poziomie przewidziana jest też spora ilość znanych i lubianych piosenek/utworów . Jeden poziom przewidziany jest na okres nauki od 10 do 20 miesięcy.


PŁATNOŚCI

CENY w roku szkolnym.

Kurs Indywidualny - 340 zł za miesiąc  / promocja rodzinna- drugie dziecko lub rodzic - 320 zł

Kurs Grupa 2 os. - 240 zł za miesiąc  /  promocja rodzinna- rodzeństwo lub rodzic z dzieckiem - 230 zł za osobę.

Kurs w roku szkolnym obejmuje 36 lekcji (lekcja 60 min). Cena za miesiąc to średnia za 36 lekcji, które wypadają na przełomie roku szkolnego - 10 miesięcy wrzesień/czerwiecCena za miesiąc jest stała. Liczba lekcji już jest uszczuplona o dni wolne, święta, ferie i inne przerwy w trakcie roku szkolnego, które są ujęte w regulaminie.

W przypadku płatności semestralnej w dwóch ratach, przysługuje rabat - 100zł od całego kursu.


CENY poza kursem w roku szkolnym- czyli lekcji pojedynczych/konsultacji i lekcji w wakacje.
100zł za godzinę indywidualnie
70zł za godzinę w grupie 2 os.

W celu umówienia się na lekcje, zapytania o terminy proszę przejść do zakładki kontakt.

Płatność gotówką lub przelewem za miesiąc z góry. Płatne do 10-tego dnia miesiąca.  

MICHAŁ MUNCH M.M. GUITAR SCHOOL
81-571 Gdynia
ul.Starochwaszczyńska 43
04 1140 2017 0000 4802 1063 7595
Mbank,  NIP 958 157 36 17


  • PONAD 15 LAT DOŚWIADCZENIA W NAUCZANIU
  • PONAD 23 LATA PRAKTYKI NA INSTRUMENCIE
  • AKTYWNY MUZYK
  • PROFESJONALNE PODEJŚCIE
  • UDZIAŁ W WIELU PROJEKTACH MUZYCZNYCH
  • UDZIAŁ W NAGRANIACH KILKU PŁYT

Uczniowie M.M. Guitar School zdobywają miejsca na podium w ogólnopolskim Bałtycki Festiwalu Gitary Elektrycznej.
Rok 2014 :Jeden uczeń - 3 miejsce - kategoria 13-15
Rok 2015 :Trzech uczniów - 2 miejsce -kategoria 16-18
- 1 miejsce -kategoria 13-15
- 1 miejsce -kategoria do 12
Rok 2016 :Pięciu uczniów - 1 miejsce -kategoria 16-18
- 3 miejsce -kategoria 13-15
- wyróżnienie -kategoria do 12
Rok 2017 :Trzech uczniów - 2 miejsce -kategoria do 12
- wyróżnienie kategoria do 12
- wyróżnienie kategoria 16-18
Rok 2018 : Jeden uczeń - wyróżnienie -kategoria 13-15
Rok 2019/2020 :Konkurs odwołany


FORMULARZ I REGULAMIN


PRACOWNIA


PRZYKŁADOWE MATERIAŁY


ZOBACZ JAK GRAJĄ MOI UCZNIOWIE


JAK DO MNIE TRAFIĆ ?


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2024 Michał Munch M.M.Guitar School. Kopiowanie i przetwarzanie bez pisemnej zgody zabronione.