(LEKCJE PRYWATNE W MOJEJ SZKOLE W GDYNI)

Szkoła powstało w październiku 2009 r. w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze jak i doświadczeniu o codzienną pracę muzyka-gitarzysty. Gitarowego fachu uczyłem się od najlepszych gitarzystów w Polsce na wszelkiego rodzaju warsztatach i konsultacjach prywatnych.     

Zajęcia kierowane są do młodzieży jak i osób dorosłych i odbywają się indywidualnie lub w grupie maksymalnie dwóch osób. Można się zapisać w każdym momencie.

Na zajęciach do dyspozycji ucznia są gitary akustyczna, klasyczna i elektryczna. Więc można przyjeżdżać bez swojego instrumentu! Oczywiście jeszcze wzmacniacz i efekty dla grających na gitarze elektrycznej.

M.M. Guitar School oferuje naukę na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej . Zakres materiału ustalany w zależności od stopnia zaawansowania i preferencji ucznia. Przerabiamy różne style muzyczne, od popu, rocka, bluesa ,jazzu, fusion, hard-rocka i do heavy-metalu. Zajęcia odbywają się w Gdyni na ulicy Starochwaszczyńskiej 43. Blisko: Gdańsk -Osowa, Chwaszczyno, Gdynia -Karwiny -Dąbrowa -Wiczlino -Wielki kack. Przystanek: Centrum Nadawcze RTV (nż), Autobusy: Z, 171, 191, 193. Na samym dole strony jest szczegółowa mapka jak do mnie dojechać samochodem lub autobusem.

Obojętnie czy chcesz grać tylko dla siebie, rodziny, znajomych, przy ognisku, w zespole grającym bluesa czy rocka, chcesz być wirtuozem gitary, przygotować się do egzaminów do szkoły muzycznej czy na akademię muzyczną lub po prostu chcesz dobrze się bawić i mieć hobby to zapraszam! Pomogę w każdej sytuacji.


POLUB / OBSERWUJ / SUBSKRYBUJ

W obydwu kursach przewidziane są następujące zagadnienia (stopień trudności zagadnień będzie zależał od stopnia zaawansowania ucznia i jego preferencji) - kształcenie słuchu, zapis tabulaturowy, zapis nutowy, zagadnienia teorii muzyki (budowa akordów, budowa skal), techniki akompaniamentu(akordy, power chords, walking), techniki gry prawej ręki (kostka, palce, technika mieszana), techniki gry lewej ręki (legato, slide, będy, wibrato, hammer-on, pull-off), techniki gry lewej i prawej ręki ( tapping), zagadnienia rozgrzewki, kształcenie rytmiki (gra z podkładem/metronomem), nauka improwizacji, nauka harmonii, nauka utworów (przede wszystkim muzyka rozrywkowa w różnej stylistyce). Wszystkie przykłady, materiały i utwory w zapisie tabulaturowym, nutowym lub akordowym.


Cennik w roku szkolnym.

Kurs Indywidualny - 230zł za miesiąc  / promocja rodzinna- drugie dziecko lub rodzic - 210zł

Kurs Grupa 2 os. - 170zł za miesiąc    /  promocja rodzinna- rodzeństwo lub rodzic z dzieckiem - 160zł 

Kurs w roku szkolnym obejmuje 36 lekcji (lekcja 60 min). Cena za miesiąc to średnia za 36 lekcji, które wypadają na przełomie roku szkolnego - 10 miesięcy wrzesień/czerwiec. Cena za miesiąc jest stała. Liczba lekcji już jest uszczuplona o dni wolne, święta, ferie i inne przerwy w trakcie roku szkolnego, które są ujęte w regulaminie.

W przypadku płatności semestralnej w dwóch ratach, przysługuje rabat - 100zł od całego kursu.


Cennik poza kursem w roku szkolnym- czyli lekcji pojedynczych/konsultacji i lekcji w wakacje.
60zł za godzinę indywidualnie
40zł za godzinę w grupie 2 os.

W celu umówienia się na lekcje, zapytania o terminy proszę przejść do zakładki kontakt.

Płatność gotówką lub przelewem za miesiąc z góry. Płatne do 10-tego dnia miesiąca.  

MICHAŁ MUNCH M.M. GUITAR SCHOOL
81-571 Gdynia
ul.Starochwaszczyńska 43
04 1140 2017 0000 4802 1063 7595
Mbank,  NIP 958 157 36 17

  • PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA W NAUCZANIU
  • PONAD 16 LAT PRAKTYKI NA INSTRUMENCIE
  • AKTYWNY MUZYK
  • PROFESJONALNE PODEJŚCIE
  • UDZIAŁ W WIELU PROJEKTACH MUZYCZNYCH
  • UDZIAŁ W NAGRANIACH KILKU PŁYT

Uczniowie M.M. Guitar School zdobywają miejsca na podium w ogólnopolskim Bałtycki Festiwalu Gitary Elektrycznej.
Rok 2014 :Jeden uczeń - 3 miejsce - kategoria 13-15
Rok 2015 :Trzech uczniów - 2 miejsce -kategoria 16-18
- 1 miejsce -kategoria 13-15
- 1 miejsce -kategoria do 12
Rok 2016 :Pięciu uczniów - 1 miejsce -kategoria 16-18
- 3 miejsce -kategoria 13-15
- wyróżnienie -kategoria do 12
Rok 2017 :Trzech uczniów - 2 miejsce -kategoria do 12
- wyróżnienie kategoria do 12
- wyróżnienie kategoria 16-18
Rok 2018 : Jeden uczeń - wyróżnienie -kategoria 13-15
Rok 2019 :Konkurs odwołany


FORMULARZ I REGULAMIN


PRACOWNIA


PRZYKŁADOWE MATERIAŁY


ZOBACZ JAK GRAJĄ MOI UCZNIOWIE


JAK DO MNIE TRAFIĆ ?


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2020 Michał Munch M.M.Guitar School. Kopiowanie i przetwarzanie bez pisemnej zgody zabronione.